yükleniyor

Grafik & Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.


Grafik Tasarımda Sizlere Sunduğumuz Hizmetler:

 • Logo Tasarımı 
  Logo Tasarım Hakkında Bilgilendirme:
  İstediğiniz logo tasarımını en iyi şekilde anlattığınız taktirde sizin için en iyisini sunmaktayız.Tasarımlar 300 DPI vektörel şekilde ve farklı formatlarda teslim imkanı bulunuyor. (.png, .jpeg, .ai, .psd)

 • Reklam & Banner Tasarımı
  Reklam & Banner Tasarımı Hakkında Bilgilendirme:
  İster web siteniz için bir banner, ister facebook, twitter ve youtube gibi sosyal medya hesaplarınız için kapak tasarımları ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda grafik tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız. 

 • Sosyal Medya Tasarımı
  Sosyal Medya Tasarımı Hakkında Bilgilendirme:
  Sosyal Medya Reklam ve Post Tasarımları.Kurumsal sosyal medya hesaplarınızda yapmak istediğiniz duyurular, kampanyalar, bildirimler, etkinlikler, indirimler, özel günler için yapılması gereken paylaşımlar, yeni ürünlerinizin tanıtımı vb. organizasyonlarınız için post veya reklam görselleri tasarlıyoruz.

 • İllüstrasyon
  İllüstrasyon Hakkında Bilgilendirme:
  Dilediğiniz her fotoğrafı çizime dönüştürebilir ya da istediğiniz konseptte bir çizimi oluşturabiliriz.Çizimleriniz dilediğiniz ölçüde 300dpi baskıya hazır formatta yapılmaktadır.Çizim ölçüsü sizin isteğinize göre belirlenir.

 • Karikatür & Karakalem
  Karikatür & Karakalem Hakkında Bilgilendirme:
  Sevdiğinizi yada arkadaşınızı güldürüp  mutlu etmek istemez misiniz ?Hediyelerin En Eğlencelisi  En Unutulmazı .Çizimler Dijital ortamda gerçekleşmektedir. Jpg dosyası olarak teslim edilir.

 • Sunum & Infografik
  Sunum & Infografik Hakkında Bilgilendirme:
  Markanıza dayalı olarak özel powerpoint tasarımı oluşturuyoruz.Ücretsiz olarak yüksek kaliteli görüntüler ve iyi animasyonlar sunuyoruz.Diğerlerinden öne çıkmanıza yardımcı olacak zarif tasarım ve grafikler yapıyoruz.Pdf, Jpg, Png ile birlikte tamamen düzenlenebilir PPT dosyası olarak sunmaktayız.Sunum tesliminden sonra sunum tasarımınız başka firmaya örnek olarak gösterilmeyecektir.

 • Fotoğraf &Düzenleme
  Fotoğraf & Düzenleme Hakkında Bilgilendirme:
  Fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz ve mümkün olan her türlü değişikliği yapabiliyor ve tasarlıyoruz.Ve sonuç genellikle çok iyi çıkar.

 • Kurumsal Kimlik & Kartvizit
  Kurumsal Kimlik & Kartvizit Hakkında Bilgilendirme:
  Logo İlk İntibadır.Sade ve Akılda Kalıcı Olmalı.Sizin İmzanız Olmayı Hak edecek Bir Çalışma Olmalı.

 • Broşür & Katalog Tasarımı
  Broşür & Katalog Tasarımı Hakkında Bilgilendirme:
  Firmanızın için ihtiyaç duyduğunuz el ilanı, broşür, katalog ve kartvizit gibi basılı işlerin tasarımlarında size profesyonel, kreatif yaklaşımlar sunuyoruz.

 • 3D Tasarımlar
  3D Tasarımı Hakkında Bilgilendirme:
  Çeşitli 3D yazılımlarla modelleme ve render üzerine hizmet vermekteyiz.

 • Ul/UX Tasarımı
  Ul/UX Tasarımı Hakkında Bilgilendirme:
  Kurumsal kimlik, web arayüz çalışmaları, sosyal medya grafik çalışmaları, web site banner çalışmaları ve basılı reklam mecrası tasarımları konusunda sizlere hizmet vermekteyiz..

 • Ambalaj Tasarımı
  Ambalaj Tasarımı Hakkında Bilgilendirme:
  Ambalaj tasarımı ürünün kimi zaman önüne geçen, rafta rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan, kısacası onu var eden kıyafeti gibidir. Bir ambalaj ne kadar doğru tasarlanırsa, hedef kitlesini de aynı oranda kendisine çeker.

 • Davetiye Tasarımları
  Davetiye Tasarımları Hakkında Bilgilendirme:
  Nişan, Kına, Düğün, Baby Shower, Parti davetiyeniz çizgi illüstrasyon, sadece size özel tasarımlar sunulmaktadır.

  Grafik tasarım hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Grafik tasarımlarınız için sunduğumuz hizmetlerde fiyat teklifleri ve süreçlerini öğrenebilirsiniz...


Bizimle başarıya yürüyün....
 


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!