yükleniyor

Toplu SMS

Hür Ajans Medya, TOPLU SMS

İnternet üzerinden kurumsal olarak firmanızın şubelerine, müşterilerine, bayilerinize özel kampanyaları ve duyuruları iletebilir ya da kişisel olarak arkadaş ve akrabalarınıza bilgilendirme mesajı yada özel günlerde SMS gönderebilirsiniz. Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve en ekonomik yolu Hür Ajans Medya ile Toplu SMS'tir.

HİTAPLI SMS

Rehberinize kaydettiğiniz binlerce kişiye aynı anda kendi ismiyle hitap ederek özel mesaj atabilirsiniz.Ayrıca rehbere kaydetmeden de excel'den kişiye özel kendi ismiyle toplu sms gönderebiliriniz.

EXCEL İLE GÖNDERME

Excelden 3 faklı şekilde sms gönderebilirsiniz;
* Excelden Özel Tasarım Sms: İstediğiniz smsi tasarlayıp kişiye özel mesaj atabilirsiniz.
* Numara Mesaj Formatı: Her numaraya farklı sms gönderebilirsiniz.
* Excel Dosyasıyla Sms: Exceldeki numaralara toplu sms gönderebilirsiniz.

ANLIK RAPOR

Gönderilen smslerin sonuçlarını çok hızlı bir şekilde detaylı olarak alabilirsiniz. (iletildi, bekleyen, telefon kapalı, böyle bir numara yok,operatör hatası, mesaj hafızası dolu vs.)

SESLİ ARAMA

SESLİ MESAJ:Özel olarak kaydedilmiş bir sesin istenilen telefon numaralarını otomatik olarak arayıp bu numaralara hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır. Sesli reklam sistemi ile 100.000 kişiye, 15 saniyelik bir mesajı çok kısa bir zaman diliminde dinletebilirsiniz.
SESLİ ANKET:Belli bir plana göre hazırlanmış olan soruları telefonda tuşlama yöntemi ile cevaplanmasını sağlayan Telediyalog sistemidir. Telediyalog sesli anket yöntemi günümüzde siyasi partilerin , belediyelerin , hastanelerin , özel kurs ve dershanelerin kullandığı bir yöntemdir.

TOPLU FAKS

Kurumların, birbiriyle veya kendi içinde resmi olarak iletişimi sağlayabilmeleri için en hızlı yöntem toplu fax göndermedir. Ticari hayatta da vazgeçilmez ihtiyaçlarınız arasında olan faks; fiyat ve ürün listelerinin, hesap ekstrelerinin gönderilebilmesi, duyuruların yapılabilmesi amacıyla da çok sık kullanılmaktadır. Aynı anda yüzlerce binlerce numaraya, internet üzerinden ulaştırılmasını ve birkaç dakika içinde adet sınırı olmaksızın sonuç raporlarının izlenebilmesi üzerine tasarlanmıştır

Toplu SMS hizmetleri için Web Adresimizi ziyaret ediniz: hurtoplusms.com

Toplu SMS Seçenekleri ve bilgi için Çağrı Merkezimizi arayınız : 0380 514 17 07 


Başarıya bizimle yürüyün...


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!