yükleniyor

Web Tasarım Fiyatları

Web Sitesini Değerli Kılacak Faktörler

Markanız artık dijital dünyaya mı açılıyor. Fiziksel reklam faaliyetleri size istediğiniz dönüşü sağlamadı ve artık dijital dünyanın olanaklarından mı faydalanmaya karar verdiniz. Bu noktada hedeflerinizi belirlemeniz ve profesyonel bir yardım almanız oldukça önemli. Öyle ki bugün tüm dünyada insanlar günlük yaşamlarında teknoloji ve interneti yaşam tarzları haline getirdiler. Gerek bilgi edinmek gerek eğlenmek gerekse de iletişim kurmak için kullanılan dijital olanaklar ile reklam ve tanıtım faaliyetleri için kullanılan dijital olanaklar arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Öncelikle markanız için bir web sitesi oluşturmanız gerekmektedir. Web sitesi kurulumu için gerekenler nelerdir?

Bir web sitesi için olmazsa olmaz başlıca şey; domain yani alan adıdır. Bununla birlikte bir sunucu hizmeti almanız gerekmektedir. Web sitenizdeki verilerin güvenliği ise önem vermeniz gereken başlıca noktadır. Aksi halde hem markanızın verileri hem de kullanıcılarınızın verileri zararlı yazılımlar nedeni ile tehdit altına girebilmektedir. Markanız hangi sektörde olursa olsun, kullanıcılarınıza ister hizmet ister ürün sunun mutlaka markanız ve sektörünüze ilişkin değerli ve benzersiz içerikler yayınlamanız gerekmektedir.

Değerli bir web sitesine sahip olabilmek için;

  • Modern bir tasarıma sahip olmalı
  • Güncel yazılım ile kurulmuş olmalı
  • Kullanıcı deneyimi her noktasında ön planda olmalı
  • Zengin görsel ve metin içerikler yayınlanmalı
  • SSL sertifikasına sahip olarak güvenli olmalı
  • Uluslararası mecralarda da marka bilinirliği sağlamak amacıyla çoklu dil desteğine sahip olmalı
  • Responsive tasarım olmalı (Telefon ve tabletlerde de girilebilmeli)
  • Verilerin kaybolmaması için yedeklenebilmeli
  • SEO uyumlu bir yazılım ve tasarıma sahip olmalıdır.

Web siteniz dijital dünyadaki ofisiniz gibidir. Bu nedenle işlevsel olmayan herhangi bir bilginin bulunmaması gerektiği gibi aynı zamanda ziyaretçi ve müşterilerinizin ihtiyacı olabilecek; iletişim, adres, hesap numarası gibi bilgilerin de mutlaka yer alması gerekmektedir.

Günümüz kullanıcılarının alışmış olduğu bir web tasarım formu bulunmaktadır. Alışılagelen bu formdan yola çıkarak yeniliklere açık bir tasarım örneği seçebilirsiniz. Bununla birlikte çok farklı şekillerde web tasarım fiyatları bulunmaktadır. Profesyonel ve nitelikli bir web sitesine sahip olmak için mutlaka araştırma yapmanızı öneririz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!